אודות הפורום

פורום פלילי הוקם כדי לתת מענה וסיוע מיידי לשאלות בתחום המשפט פלילי. זומנת לחקירה במשטרה ואתה מעוניין לדעת מהן זכויותיך? הוגש כתב אישום כנגד בנך המתבגר ואתה חרד לעתידו ? אתה מעוניין למחוק רישום פלילי/משטרתי? קיבלת מכתב שימוע ואתה מתלבט כיצד לנהוג?  נפלת קורבן לעבירה פלילית ואתה מעוניין לממש זכויותיך כמתלונן?
בפורום הפלילי ננסה להעניק לגולשים סיוע ראשוני לשאלות אלה ואחרות בתחום המשפט הפלילי: מעצרים, כתבי אישום, בקשת מעצר, שחרורים ועוד.

תלונה על רעש משה | 13/04/2021 14:58

השכנים התלוננו על רעש כי עשיתי מסיבה בבית. הגיעו שוטרים בסביבות השעה 00:30 ודרשו להיכנס לביתי האם זה תקין? לא היה ברשותם צו חיפוש או משהו.


הוספת תגובה לעמוד המלא

לא צריך עורך דין במשפט פלילי Lawyernoneed | 11/04/2021 19:44

השופטת פינק חשפה דבר מאוד חשוב, שנאשם בפלילים לא צריך עו"ד, הכוונה שעם או בלי עו"ד, התוצאה תהיה אותה תוצאה, בית המשפט העליון קיבל את עמדת השופטת פינק וכך קבע תקדים משפטי רע"פ 4736/19 שמאשר שנאשם ב פליליים לא זקוק לעו"ד כדי לנהל משפט, ולכן מה שאומרת השופטת אפרת פינק זה שחבל לבזבז כסף עבור עו"ד ואין צורך ב סנגוריה הציבורית כי במשפט פלילי עורך דין הוא דבר מיותר , חבל שהציבור לא מוכן לקבל את עמדת השופטת אפרת פינק ובית המשפט העליון , הציבור היה חוסך הרבה מאוד כסף.אז למה צריך עו"ד ?


הוספת תגובה לעמוד המלא

מדוע חשוב להיות מיוצג ע"י סניגור בהליך פלילי? עו"ד אמיר מורשתי | 12/04/2021 12:31

פונה יקר, בטרם אתייחס לשאלתך מדוע חשוב שנאשם יהיה מיוצג בהליך פלילי - אני נדרש לתקן אותך באשר לטענתך לפיה "השופטת פינק חשפה דבר מאוד חשוב, שנאשם בפלילים לא צריך עו"ד" וכי בית המשפט קיבל את עמדת השופטת פינק וקבע תקדים משפטי ברע"פ 4736/19- למעשה נאמר בדיוק ההיפך וההליך הפלילי אצל כב' השופטת פינק הוכיח לא במעט את הצורך בסניגור פלילי. במקרה שם, מינו לנאשם סניגור מהסניגוריה הציבורית והנאשם לא היה מוכן לשתף פעולה עם הסניגור שמינו לו ושלח שוב ושוב בקשות על דעת עצמו לבית המשפט, שאינן נכונות משפטית וכמובן שלא דרך סניגורו והתוצאה שהסניגוריה הציבורית ביקשה להשתחרר מהייצוג באשר הנאשם כלל לא שיתף פעולה עימו ולא יכלה להואיל לו במצב זה בייצוג- כבוד השופטת פינק התייחסה לנושא בין השאר בהחלטתה מיום 19.2.18 עת קבעה :" לא ניתן לחתום החלטה זו, מבלי להידרש להתנהלותו של הנאשם מאז הדיון האחרון שהתקיים בתיק. כאמור, הנאשם הגיש בקשות רבות מספור, שאין לרובן כל תימוכין בדין, ומטעם זה הן נדחו. לעיתים, מגיש הנאשם, מספר בקשות באותו עניין ממש, וגם לאחר שניתנת החלטה, מוסיף הוא ומגיש תגובות להחלטות. לחלק מבקשותיו צירף הנאשם, חלקי ראיות, ומסמכים שונים. התנהלותו של הנאשם מלמדת, כפי שכבר ציינתי בהחלטה בדיון המקדמי, כי ראוי שהנאשם ישכור ייצוג משפטי, ולחלופין, כי ימונה לו עורך דין מטעם הסניגוריה הציבורית. אין לי אלא לשוב על עמדה זו, בטרם תחילת שמיעת ההוכחות בתיק". במסגרת הרע"פ 4736/19 לא רק שלא נקבע כל תקדים משפטי כפי שאתה מציין בטעות בשאלתך, כאם מדובר בבקשה רשות לערער על פסק הדין שנדחתה- כבוד השופט קרא מצא לנכון לציין, כי בית המשפט השלום דחה את כל טענות הנאשם בדבר פגמים בחקירה אשר היו ללא ביסוס ממשי וכן לא נמצא ממש בטענותיו של הנאשם בדבר מחדלי חקירה והתנהלות לא תקינה של רשויות החוק.

באשר לשאלתך מדוע חשוב להיות מיוצג ע"י סניגור- התשובה לכך פשוטה: ההליך המשפטי במדינת ישראל הוא הליך אדברסרי, כלומר הליך בו בית המשפט מוגבל ביכולת ההתערבות שלו והוא למעשה פוסק בהתאם לראיות והטענות המשפטיות המובאות ע"י הצדדים- כשנאשם מייצג את עצמו הוא לא באמת יכול ( אלא אם יש לו ידע משפטי נרחב ) להתמודד מול הפרקליטות וכן כפי המקרה שאתה מתאר, כדי לבסס את הפגמים בחקירה ולהעלות טענות מקדמיות באופן שבית המשפט יוכל לאמץ אותם יש צורך בייצוג של סניגור עם ניסיון בתחום והוא הדין בחקירה נגדית אפקטיבית של עדי התביעה- יש צורך להבין טוב בדיני הראיות, תקדימים בנושא וכד'. מקווה שהצלחתי קצת להבהיר לך הסוגיה.

--- סוף עמוד 1 ---
בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

יכול להיות שאתה צודק חיים | 12/04/2021 12:47

אבל ההחלטות שציינת אינן תומכות בטענתך.

עיינתי בהחלטות השופט ג'ורג' קרא בתיק רע"פ 4736/19 ובהחלטות השופטת אפרת פינק הנדונות בו (ת"פ 38416-12-16, דוד בלום נגד רשות המסים, בימ"ש השלום ברחובות), ולא מצאתי בהן דבר התומך בטענתך, שאין צורך בעורך דין במשפט פלילי. אם כבר, מסקנה הפוכה משתמעת מהדברים, לדוגמה:

"הוצע לנאשם כי בית המשפט ימנה לו עורך דין מטעם הסניגוריה הציבורית. יתר על כן, נמסר לנאשם, כי לאור מהות האישומים, והיעדר בקיאותו בסדרי דין ובדיני הראיות, ייצוגו על ידי עורך דין יועיל להגנתו" (השופטת אפרת פינק בהכרעת הדין).הוספת תגובה

לא מקבל את עמדתך אמת | 12/04/2021 13:23

אם מה שאתה טוען נכון , אז בית המשפט לא יכול ל הסתמך על תיק זה כ תקדים משפטי , ו העובדה שמסר רב של שופתים מפנים לפסק הדין הזה כדי לתת הרשעה מלמד שפסק הדין הזה כשר , הכוונה שכל השופטים מבינים ש ה נאשם לא היה מיוצג וכי למרות זה רואים ב פסק הדין הזה כ פסק דין שניתן לפי החוק , מזה ניתן ללמוד ש נאשם שלא מיוצג מקובל ורצוי בהליך פלילי


הוספת תגובה

המשך תשובה עו"ד אמיר מורשתי | 12/04/2021 13:28

פסק הדין אכן ניתן לפי חוק בהתאם לנתונים שהוצגו בפני בית המשפט והחלטתו מנומקת- יחד עם זאת, לעולם לא תוכל לדעת האם תוצאות פסק הדין יכלו להיות שונות לו הנאשם היה מוכן להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר יכול והיה מעלה טענות משפטיות מבוססות שיכלו להוביל לתוצאה שונה. כך שהמסקנה שלך שאין צורך בייצוג של סניגור פשוט לא נכונה!

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

פסק דין מקובל על ידי מערכת המשפט אמת | 12/04/2021 13:44

מספר רב של שופתים מפנים לתיק זה כ תקדים , כפי שאתה הבנת שבתיק הזה הנאשם לא היה מיוצג גם השופטים מבינים את זה, ולמרות שהנאשם לא היה מיוצג מערכת המשפט משתמשת בתיק זה כדי להרשיע בתיקים אחרים , אז יש פו שרשרת של תלות , כי מכאן אף עורך דין לא יכול לערער על התקדים המשפטי הזה , ובכך מערכת המשפט חייבת להתבסס על פסק הדין הזה , פסק הדין הזה ניתן כאשר הנאשם לא היה מיוצג גם בשלום וגם במחוזי , אז מכאן אם יש לך נאשם שעשה את אותם דברים אתה לא תוכל לשנות כלום , לכן אם עוד מספר רב של נאשמים יגיעו למשפט ללא עורך דין היו עוד תקדימים , ולכן אתה בתור עורך דין לא תוכל לעשות שום דבר , בכך מערכת המשפט משתמשת בתיקים כאלה כדי לבנות רף הרשעה נמוך ושום עורך דין לא יכול יותר לעצור את זה , אף שופט לא טען שנעשה עיוות דין בכך כל השופטים תומכים בהליך פלילי ללא עורך דין.השופטים רואים בתיק זה כ תיק כשר הכוונה שהם מקבלים שבהליך פלילי נאשם לא צריך להיות מיוצג על ידי עורך דין, ו כל הכבוד ל שופטת אפרת פינק שהבינה שהיא צריכה לתת תקדים משפטי מדהים ש מלמד ש נאשם יכול לנהל משפט פלילי ללא עורך דין ואין בזה שום עיוות דין.היום פסק הדין הזה משמש כתקדים כדי לשלוח הרבה אנשים לבית הסוהר


הוספת תגובה

רישום פלילי חסוי | 11/04/2021 15:22

אני רוצה להתקבל לעבודה ויש לי רישום פלילי איך אני יכול למחוק אותו?

תודה. 


הוספת תגובה לעמוד המלא

מחיקת רישום פלילי עו"ד אמיר מורשתי | 12/04/2021 11:54

פונה יקר, ככל והרישום הפלילי שלך הוא כתוצאה מהרשעה בבית משפט- ניתן להגיש בקשת חנינה לנשיא לקיצור תקופות ההתיישנות והמחיק; ככל ומדובר ברישום משטרתי של תיק שנסגר מחוסר ראיות/ העדר עניין לציבור- ניתן להגיש במקרים המתאימים בקשה לשינוי עילת סגירה ו/או לפנות בבקשה מסודרת ( אם אתה עומד בתנאים ) לביטול הרישום בהתאם לתקנות המרשם הפלילי ותקנת השבים ( אמות מידה לביטול רישומי משטרה ). עצתי לך בנושא לפעול בנושא דרך עו"ד פלילי עם ניסיון בתחום ולא להגיש הבקשות הללו לבד. מקווה שהייתי לך לעזר

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

צילום חומרי חקירה ממחלקת התביעות ע"י מתלונן אביאל | 09/04/2021 14:06

שלום.

בעוד חודש ימים יתקיים דיון בעניין ביזיון בית משפט (סעיף 6) בעקבות הפרת צו למניעת הטרדה מאיימת שניתן לי כמתלונן בתיקי תקיפה. 

התלונות שהגשתי במשטרה נמצאים היום בתביעות והוחלט להגיש כתב חשדות נגד החשודים בכפוף לשימוע (גם בעבירות הפרת הצו וגם בעבירות התקיפה). 

שאלתי היא האם לצורך בירור האמת בדיון הקרוב אוכל לבקש לצלם את העדויות של המפרים בתיקים הנמצאים בתביעות? או שעליי לבקש מבית המשפט לחייב את התביעות לאפשר לי לצלם? 


תודה רבה על תשומת הלב. 


הוספת תגובה לעמוד המלא

צילום תיק חקירה ע"י המתלונן מתי אפשרי? עו"ד אמיר מורשתי | 11/04/2021 12:09

אביאל יקר, אני מפנה אותך להנחיית פרקליט המדינה 14.8 אשר מפורסמת באינטרנט- תוכל לראות האם המקרה שלך נכנס לגדר המקרים בהם ניתן לעיין בתיק.  

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

חדש סיגל | 08/04/2021 14:48

האם אדם שהיה במצב פסכוטי לפני כחודשיים ויש משפט שמתנהל נגדו האם עדיין האדם יכול לעמוד לדין?


הוספת תגובה לעמוד המלא

שאלה בנושא כשרות נפשית לעמוד לדין עו"ד אמיר מורשתי | 08/04/2021 15:49

סיגל יקרה, אדם שהיה נתון במצב פסיכוטי לפני כחודשיים ועתה מצבו התייצב, ייתכן והוא יכול לעמוד לדין. נושא זה מוכרע ע"י חוות דעת פסיכיאטריות ולא ע"י מנהלי פורומים באינטרנט

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

דחיית דיון במשפט פלילי רפי | 08/04/2021 12:44

שלום רב לחברי הפורום המכובדים, השאלה בנוגע לבן משפחה שעשה טעות ועכשיו עומד לדין פלילי. רציתי לדעת האם בשל אבל משפחתי ישנה אפשרות לבקש מעורך הדין שלו לדחות את המשפט? האם זה מקובל? האם ישנה התחשבות?


הוספת תגובה לעמוד המלא

שאלה בנוגע לדחיית מועד דיון עו"ד אמיר מורשתי | 08/04/2021 15:47

רפי יקר, ככל ומדובר בקרבה ראשונה אז בוודאי שקמה עילה לדחיית מועד הדיון. מקווה שהייתי לך לעזר

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

עזרה רחל | 06/04/2021 16:01

האם אדם שנמצא במצב פסכוטי ועשה עבירה בין השנים 2017-19
האם כשיר לעמוד לדין?


הוספת תגובה לעמוד המלא

שאלה בנוגע לכשרות לעמוד לדין עו"ד אמיר מורשתי | 07/04/2021 10:28

רחל יקרה, השאלה האם אדם כשיר לעמוד לדין אם לאו לא קשורה במועד ביצוע העבירה אלא בשאלה האם כעת הוא מסוגל לעמוד לדין לאור מצבו הנפשי- לצורך מתן תשובה לשאלה זו, נשלח הנאשם במקרים הללו לחוות דעת פסיכיאטרית מטעם הפסיכיאטר המחוזי. מקווה שהייתי לך לעזר

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

עזרה רחל | 07/04/2021 10:39

ואם יש מצב פסכוטי זמני ולא קבוע עדיין האדם כשיר לעמוד לדין?


הוספת תגובה

המשך תשובה עו"ד אמיר מורשתי | 07/04/2021 10:59

הקביעה אם אדם כשיר לעמוד לדין אם לאו היא נכון למועד כתיבת חוות הדעת ובהחלט ייתכן שאדם שלא היה כשיר לעמוד לדין יעבור טיפול בהצלחה ולאחר שימצא כשיר לעמוד לדין, יחדשו כנגדו את ההליכים המשפטיים.

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

דו"ח לאזרח חוץ יעקב | 05/04/2021 11:42

אני אזרח חוץ ואין לי אזרחות ישראלית אבל אני תושב ישראלי עם ויזת סטודנט, קיבלתי דו"ח קורונה לפני כחצי שנה והשוטר אמר שישלח בדואר, תכלס בדואר קיבלתי רק הודעה שניה שיש לי דואר רשום ממשטרת ישראל וגם את זה קיבלתי אחרי שכבר הוחזר לשולח... [לתפארת דואר ישראל].

התקשרתי למשטרה כדי לברר את מספר הדו"ח כדי לשלם מיד שלא יצמיח לי ריביות, העבירו אותי מנציג לנציג עד שהגעתי לנציג שקודם כל נתן לי את מספר הזהות הפיקטיבית שמעודכן במשטרה על הדרכון הזר שלי ואחרי  בדיקה אמר לי שאין שום דו"ח על השם שלי, לשאלתי מה קיבלתי בדואר הוא אמר לי שהוא לא יודע אבל אין לי שום דו"ח, והוא אמר לי שכדי להיות בטוח שאני אברר גם במרכז האכיפה.

התקשרתי למרכז האכיפה וגם שם לא ידעו איך לזהות אותי כי דרך הדרכון לא מזהים אותי נתתי להם את מספר הזהות הפיקטיבית והם אמרו שאין שום דו"ח על המספר הזה.

עכשיו קיבלתי מכתב ממרכז האכיפה שיש לי קנס עם ריבית.

השאלה מה אני עושה עכשיו 

האם אני יכול לא לשלם כלל היות שהם לא יכולים לזהות אותי כי הדרכון שלי לא מקושר לחוב הזה וזה אומר שלא יוכלו לעקל לי שום דבר

ואם לא האם אני צריך איזה הוכחה שדיברתי איתם כדי להוריד את הריבית או שלא קיבלתי את הדו"ח.

דרך אגב גם עכשיו אין לי במשטרה דו"ח על שמי ועל מספר הזהות שלי..

אמשח לתשובה 

תודה רבה


הוספת תגובה לעמוד המלא

שאלה בנוגע לחובה לשלם דו"ח עו"ד אמיר מורשתי | 07/04/2021 10:25

יעקב יקר, החובה שלך לשלם את הדו"ח אינה קשורה בשאלה מה יעשו לך באם לא תשלם את הדו"ח והאם ניתן לעקל לך רכוש אם לאו. מבחינה משפטית כל שאני יכול לייעץ לך הוא לפעול לביטול הריבית לאור הנסיבות שתיארת. מקווה שהייתי לך לעזר

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

האם מותר לקצינת מבחן בענייני משפחה לבקש בדיקת שתן? י | 05/04/2021 10:18

לאחר גירושים ולאחר שהפרתי צו הרחקה מביתי, שופטת החליטה על קצינת מבחן. הנל מבקשת בדיקות שתן בכל שבוע לתקופה לא מוגבלת אף על פי שאין לי עבירות סמים בהווה או בעבר. כאשר נשאלתי האם אני מעשן גראס עניתי שכן . בערב לאחר העבודה אני נוהג לעשן. יש ברשותי הערכה מפסיכיאטר שממליץ על טיפול בגראס רפואי אך גם זה לא מספק אותה ואף נאמר לי שבמידה והבדיקה לא נקייה אני אשלח לאישפוזית. מחלקה סגורה. מה עושים במצב כזה. תודה מראש.


הוספת תגובה לעמוד המלא

שאלת הבהרה עו"ד אמיר מורשתי | 05/04/2021 13:16

פונה יקר, לא ברור לי משאלתך האם הוגש כנגדך כתב אישום על הפרת הוראה חוקית ( צו הרחקה ) ולאחר שהודית בו נשלחת לקצינת מבחן שדורשת ממך האמור בשאלתך, או שמא שופטת לענייני משפחה שלחה אותך לעו"סית שדורשת זאת.

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

תודה על ההתייחסות י | 05/04/2021 13:37

הוגש נגדי כתב אישום הודיתי בפני שופטת על הפרת צו ההרחקה. בעקבות זאת נשלחתי לקצינת מבחן. תודה .


הוספת תגובה

שאלה בנוגע לסמכויות קצינת מבחן עו"ד אמיר מורשתי | 05/04/2021 14:25

פונה יקר, קצינת המבחן בבואה לערוך תסקיר אמורה גם לברר את הנסיבות שבגללן בוצעה העבירה על ידך ואם למשל היא סבורה שייתכן ובשל בעיית סמים ממנה אתה סובל אתה ביצעת את העבירה או שאתה עלול לשוב ולבצע עבירה כזו בעתיד, היא יכולה לבקש ממך בדיקות שתן נקיות או להמליץ במקרים המתאימים שתעבור הליך גמילה מסמים. יחד עם זאת, איש לא יכול לכפות עליך הטיפול ( ובכל מקרה טיפול גמילה לא יצליח אם האדם לא רוצה להיגמל ) וככל ותסרב, המשמעות תהיה שהיא תגיש תסקיר שלילי אודותיך על כל המשמעויות שנלוות לכך לעניין העונש שאתה עתיד לקבל. כמובן, שייתכן גם להגיע לפתרונות ביניים מול קצינת המבחן, אך הדבר דורש ייצוג של עו"ד ולא ניתן במסגרת הפורום לסייע בנושא זה

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

בדיקת שתן י | 07/04/2021 14:51

במידה ואני מציג לקצינת מבחן אישור רפואי לגראס שהוצעתי באמצע התהליך איתה. האם הבדיקות שתן ייפסקו? תודה


הוספת תגובה

המשך תשובה עו"ד אמיר מורשתי | 07/04/2021 15:04

ככל ויש בידך אישור רפואי לצריכת קנאביס, הרי שהשימוש בכמות המוקצבת לך הוא בחזקת שימוש בתרופה ועל כן סביר שיפסיקו את בדיקות השתן אלא אם ירצו לבחון שימוש בסמים אחריםבברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

בדיקת שתן י | 07/04/2021 16:06

תודה רבה רבה על ההתייחסות ושאלה אחרונה. האם זה לא מעשה שיכול להכעיס את המערכת.??כביכול אני מוציא את האישור לאחר שהתגלה בשתן שרידי גראס. תודה תודה


הוספת תגובה

המשך תשובה עו"ד אמיר מורשתי | 07/04/2021 16:22

אישור רפואי לקנאביס הוא אישור רפואי לכל דבר ועניין והוא ניתן ע"י רופאים שהוכשרו והוסמכו לכך- כך שכמו שלא יכולים לבוא אליך בטענות אם תאלץ לקחת תרופות נרקוטיות שונות כך לא יכולים לבוא אליך בטענות אם יש לך כעת אישור רפואי בנושא

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה

שאלה לגבי איום ב | 05/04/2021 09:33

שלום וברכה, אבא שלי שכר דירה לאחר שהוא פינה את הבית בעל הדירה לא רצה להחזיר את הצק בטחון ואף איים לתבוע אותי כערב בהתכתבות איתו רשמתי לו שהמשפחה שלי מקרית ים ג' מעורבים בנושא וממש לא אהבו את זה ואז הוא רשם לי שאני מאיים עליו ומיד השבתי חס וחלילה אני לא מאיים אני מתכוון לומר שהמשפחה שלי עו"ד בכירים והם יתבעו אותך על הכל, הסיפור היה לפני כמה חודשים והיום בשיחה איתו הבנתי שהוא הגיש תלונה במשטרה על איום האם צריך להתרגש מזה, אשמח לתשובה תודה מראש


הוספת תגובה לעמוד המלא

תמיד מסבירים שאיום בתביעה זה אינו איום כל השאר לא עו"ד | 05/04/2021 10:09

הדבר היחיד שכן ניתן ל"איים" בו זה פניה למשטרה, פניה לבית משםט בתביעה.
כל השאר בעייתי ונתון לפרשנות.  במצב שלך, וריני עורך דין, ההגיון הישר, זה פשוט לכתוב מכתב המשך, ולהסביר, שכוונתך היתה והיא, שכיוון שבני משפחתך מק.ים...וכו' הינם עורכי דין, ומידה ולא ישיב את צק הבטחון, כיוון שהם עורכי דין את שוקלת לבקש מהם בהדגשה מהם, לטפל בבעיה  באופן משפטי.
פעם הבאה, תכתבתי בעלליות, אם....אז אשקול תביעה. 


הוספת תגובה

הגישו נגדי תלונה על איומים- מה לעשות? עו"ד אמיר מורשתי | 05/04/2021 13:14

פונה יקר, לטעמי כל אזרח נורמטיבי שלא עושה קריירה מעבריינות, צריך להתרגש מכל חקירה במשטרה שכן בהמשך לחקירה במשטרה עלול להגיע גם כתב אישום ואם תורשע בו, הרי שלעצם ההרשעה יכול ויהיו השלכות לגבי המשך העיסוק שלך ואפילו על האפשרות לקבל ויזה לארצות שונות כולל ארה"ב וזאת עוד לפני שדיברנו על העונש הצפוי. מעבר לאמור, השימוש בכך שהמשפחה שלך שהיא מקריית ים ג' מעורבים בכך והם לא אהבו את זה, בהחלט נשמע כמו איום ובמיוחד שלא אמרת, שיש לי במשפחה עו"ד בכירים שהם הולכים לתבוע אותך אלא העדפת להשתמש באזור מגורים. כמובן, שאם העו"ד הבכירים במשפחתך לא גרים בקריית ים ג'- יהיה לך עוד יותר קשה להסביר את כוונתך בחקירה המשטרתית העתידית ולכן מומלץ לך מאוד להתייעץ עם עו"ד עוד בטרם תוזמן לחקירה משטרתית. מקווה שהייתי לך לעזר

בברכה,

אמיר מורשתי, עו"ד
מנהל פורום פלילי


הוספת תגובה
להודעות נוספות גלול מטה